DÜĞÜN ORGANİZASYON Rotating Header Image

Düğün Program Kartları

Büyük, kalabalık bir düğün ve davetlileriniz için uzun bir düğün gecesi organizasyonu yapmayı düşünüyorsanız önceden hazırlayıp masalara koyacağınız düğün programları hem konuklarınızı gece hakkında bilgilendirecek hem de hatıra olarak saklanabilecek hoş bir detay olabilir.

Düğün programı kartına nikâhın kıyılacağı saati, yemek menüsünü, gelin ve damadın birlikte çekilmiş bir fotoğrafını, canlı müzik çalınacaksa şarkıları, dj program yapacaksa adını, gelin ve damadın tam adlarını, şahitlerin adlarını, hatta küçük bir teşekkür notu koyabilirsiniz.

Düğün programı kartları düğün davetiyeleri gibi hazır tasarımlarla alınabileceği gibi istediğiniz kâğıttan, istediğiniz fontlarla, zarf içerisinde veya rulo şeklinde yapılabilmektedir. Eğer tek tek, el yazısı ile yazmayı planlıyorsanız dolmakalemin dağılmayacağı, fazla yumuşak olmayan kâğıtlar arasından seçim yapmanızı öneririz.

Düğün programı için seçeceğiniz kâğıdın ve zarfın renginin masaların genel dekorasyonu ile renk uyumu sağlamasına özen gösterin. Tüm kartların basılması öncesinde bir örnek görerek her şeyin yerli yerinde olup olmadığını, yazım yanlışı bulunup bulunmadığını kontrol etmeniz olası aksiliklerden kaçınmanızı sağlayacaktır.

Düğün organizasyonları, açılış organizasyonları, nişan organizasyonları ve catering hizmetleri için bize (0212) 250 63 07 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
Tuna Yemek

Tuna Catering Teklif Talep Formu

Yorum Yapın