DÜĞÜN ORGANİZASYON Rotating Header Image

Düğün Organizasyon Şirketleri İle Çalışırken Bilmeniz Gerekenler

Düğün takvimiSadece bir düğün organizasyon şirketiyle anlaşarak her şeyin yolunda gitmesini bekleyemezsiniz. Anlaştığınız firmayla ekip olarak hareket etmeniz ve işbirliği içerisinde olmanız çok önemlidir.

Elbette bugün ‘sizin gününüz’. Ama unutmayın ki tek başına altından kalkamayacağınız pek çok ayrıntı var. Yeri geldiğinde, özellikle siz orada olmadığınızda düğün organizasyon şirketi sizin avukatınız, sizin sesiniz olacaktır. Başarılı bir ekip için dengeyi iyi kurmanız gerekir. Kimi zaman ağırlığınızı koyacaksınız ama kimi zaman da geride durmasını bileceksiniz.

Siz neleri ele alacaksınız, nelere yetişebileceksiniz iyi belirleyin. Gerisini profesyonellere bırakmaktan çekinmeyin. Mutlaka oluşturulması gereken görev listesini birlikte tekrar tekrar gözden geçirmekten kaçınmayın. Nelere dahil olacağınızı ama nelere de hiç bulaşmayacağınızı kesin bir şekilde belirleyin. Yanlış anlaşılmalar çok önemli ayrıntılarda geç kalınmasına ve bir şeylere yetişilememesine sebep olabilir.

Bütün ilişkilerde olduğu gibi düğün organizasyonu firmasıyla da aradaki iletişimin sıkılığı elbette başarınızın anahtarı olacaktır. Söz konusu sizin düğününüz olduğuna göre fikirlerinizi, sınırlarınızı, olur ve olmazlarınızı söylemekten kaçınmayın. Düğün gününüz geride kaldığında konuşmaya ya da söylemeye cesaret edemediğiniz bir konu sebebiyle uzun süre pişmanlık duyabilirsiniz. Örneğin ani sürprizlere pay bırakacak mısınız yoksa her adımın planlanarak atıldığı bir organizasyon mu istiyorsunuz? Sizin için düğününüzde mutlaka dikkat edilmesi ve özel bir ilgi gösterilmesi gereken nokta hangisi, müzik mi yemek servisi mi? Düğün organizatörleri zihninizi okuyamazlar ama düğünde vejetaryenlerin olacağını söylerseniz menüyü buna göre düzenleyebilirler.

Eğer başkalarıyla çalışırken güven sorunu yaşıyor ve kontrolü bir türlü elden bırakamıyorsanız unutmayın ki bir düğün organizasyon firması sadece sizi değil kendi çıkarlarını da düşünmek zorunda. Bu tip kalabalık toplantılarda her şeyin mükemmel olması onların da prestij ve kariyerleri açısından son derece önemli. Bu sizin için bir ilk olabilir ama bu tip firmalar benzeri birçok organizasyonu düzenlemişlerdir. Söylediklerinin tecrübeye dayandığını ve haklılık payı olabileceğini göz ardı edemezsiniz.

Düğün organizasyonları, açılış organizasyonları, nişan organizasyonları ve catering hizmetleri için bize (0212) 250 63 07 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
Düğün Yemekleri

Tuna Catering Teklif Talep Formu

Yorum Yapın