DÜĞÜN ORGANİZASYON Rotating Header Image

Düğün Davetiyelerine Harita Eklemek

Düğün gibi herkesin mutluluk içinde bulunduğu organizasyonlar sadece düğün mekânını bulamayıp kaybolan davetliler için zorlu bir deneyime dönüşebilir.  Eğer çok bilindik bir düğün mekânında organizasyon düzenlemeyecekseniz ve şehir dışından gelecek konuklarınız varsa düğün davetiye zarfı içerisine bir harita yerleştirmek herkes için kolaylık sunan bir çözüm olabilir. Haritanıza, düğüne kendi araçlarıyla gelecek konuklar için yakın otoparkları da ekleyerek düğün mekânının kapısında oluşabilecek araç yığılmalarının da önüne geçebilirsiniz.

Haritayı hazırlamadan önce düğün mekânı ve çevresinde kolayca görülebilen noktaları belirlemek için keşif yapmalısınız. Daha sonra çeşitli yollardan nasıl gelineceğini çok karışık olmadan kolay tarifleri ile haritanın altına ekleyebilirsiniz.  Mümkünse harita üzerinde bazı görseller kullanarak daha anlaşılır olmasını sağlayabilirsiniz.

Son olarak haritanın altına haritaya rağmen adresi bulamayan konuklar için tarif verecek birinin telefon numarasını ekleyebilirsiniz.

Düğün organizasyonları, açılış organizasyonları, nişan organizasyonları ve catering hizmetleri için bize (0212) 250 63 07 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
Tuna Yemek

Tuna Catering Teklif Talep Formu

Yorum Yapın